Location : Home > R > RBB10DHFN
RBB10DHFN
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
ACC25DCKN Connectors, Interconnects Card Edge Connectors - Edgeboard Connectors CONN EDGECARD 50POS .100"
ECC60DJFN Connectors, Interconnects Card Edge Connectors - Edgeboard Connectors CONN EDGECARD 120POS .100"
RCE50DHFT Connectors, Interconnects Card Edge Connectors - Edgeboard Connectors CONN EDGECARD 100POS 1MM SMD
CT2228-5 Connectors, Interconnects Banana and Tip Connectors - Jacks, Plugs 4MM SOCKET, SOLDER HOLE - GREEN
RSC40DRYH-S734 Connectors, Interconnects Card Edge Connectors - Edgeboard Connectors CONN EDGECARD 80POS DIP .100 SLD
AMC17DRSH-S288 Connectors, Interconnects Card Edge Connectors - Edgeboard Connectors CONN EDGECARD 34POS .100"
881X Connectors, Interconnects Barrel - Audio Connectors CONN PLUG MONO 2.46MM 2COND
ST10U Connectors, Interconnects Barrel - Power Connectors STRT SEALED 10A POWER JK PC
0383318121 Connectors, Interconnects Blade Type Power Connectors CONN RCPT 21POS IN-LINE SLDR