Location : Home > R > RC0603F112CS
RC0603F112CS
Share on FacebookShare on Facebook
RC0603F112CS distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
RC0603F112CS RoHS Compliant 39666 14+ Good,Always Ready FindCores Electronics Global Distributor
RC0603F112CS RES SMD 1.1K OHM 1 1/20W 0201 1538500 Samsung Electro-Mechanics Amer 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
5-2176092-8 Resistors Chip Resistor - Surface Mount RES SMD 3.01K OHM 0.1% 1/4W 0805
5-2176092-8 IC 56730 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
5-2176092-8 TE Connectivity AMP Connectors 1213000 2015+ RES SMD 3.01K OHM 0.1 1/4W 0805 Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
5-2176092-8 TE Connectivity AMP Connectors 578000 2015+ RES SMD 3.01K OHM 0.1 1/4W 0805 Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
5-2176092-8 TE Connectivity AMP Connectors 582800 1534+ RES SMD 3.01K OHM 0.1 1/4W 0805 AlphaTek Electronics Co.,Ltd.