Location : Home > R > RC1005F3920CS
RC1005F3920CS
Share on FacebookShare on Facebook
RC1005F3920CS distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
RC1005F3920CS RES SMD 392 OHM 1 1/16W 0402 1323800 Samsung Electro-Mechanics Amer 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
4608X-102-202 Resistors Resistor Networks, Arrays RES ARRAY 4 RES 2K OHM 8SIP
4608X-102-202 846597 13+ pulkey electronics ( HK ) co.,ltd
4608X-102-202 Bourns 80000 2012+ Resistor Networks & Arrays 8pins 2Kohms Isolated Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
77063270 Resistors Resistor Networks, Arrays RES ARRAY 3 RES 27 OHM 6SIP
77063270 CTS Electronic Components 800,000 15+ Resistor Networks & Arrays 27ohms 6Pin 2 Isolated SIMEN Electronics Co.,Ltd
77063270 CTS Electronic Components 800,000 15+ Resistor Networks & Arrays 27ohms 6Pin 2 Isolated PXT Direct Electronics Co.,Ltd
77063270 CTS Resistor Products 1209300 2015+ RES ARRAY 27 OHM 3 RES 6SIP Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com