Location : Home > R > RC1608F330CS
RC1608F330CS
Share on FacebookShare on Facebook
RC1608F330CS distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
RC1608F330CS standard package with RoHS 45540 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Co.,Ltd.
RC1608F330CS RES SMD 33 OHM 1 1/10W 0603 707400 Samsung Electro-Mechanics Amer NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
RC1608F330CS RES SMD 33 OHM 1 1/10W 0603 602200 Samsung Electro-Mechanics Amer 1534+ new in stock Alphatek Technology Limited
RC1608F330CS Originalnew 205050 ROHSPb 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
766143122G Resistors Resistor Networks, Arrays RES ARRAY 7 RES 1.2K OHM 14SOIC
766143122G CTS Resistor Products 786500 2015+ RES ARRAY 1.2K OHM 7 RES 14SOIC Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
766143122G IC 58480 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
766163472G Resistors Resistor Networks, Arrays RES ARRAY 8 RES 4.7K OHM 16SOIC
766163472G CTS Resistor Products 1006900 NEW RoHS RES ARRAY 4.7K OHM 8 RES 16SOIC FindCores Electronics Inc.
766163472G CTS Resistor Products 896900 2015+ RES ARRAY 4.7K OHM 8 RES 16SOIC Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
766163472G RoHSCompli 58920 12+ OriginalNew IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
768163330G Resistors Resistor Networks, Arrays RES ARRAY 8 RES 33 OHM 16SOIC