Location : Home > R > RCC15DRTH-S13
RCC15DRTH-S13
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
ASC20DRES-S93 Connectors, Interconnects Card Edge Connectors - Edgeboard Connectors CONN EDGECARD 40POS .100 EYELET
GSC30DTEN Connectors, Interconnects Card Edge Connectors - Edgeboard Connectors CONN EDGECARD 60POS .100 EYELET
EMC13DTEH Connectors, Interconnects Card Edge Connectors - Edgeboard Connectors CONN EDGECARD 26POS .100 EYELET
ACM44DRKI-S13 Connectors, Interconnects Card Edge Connectors - Edgeboard Connectors CONN EDGECARD EXTEND 88POS 0.156
0431601303 Connectors, Interconnects Blade Type Power Connectors CONN HDR 3POS 7.50MM R/A SLDR
0385402015 Connectors, Interconnects Blade Type Power Connectors CONN PLUG 15POS PNL MNT SLDR