Location : Home > R > RCL06122R70JNEA
RCL06122R70JNEA
Share on FacebookShare on Facebook
RCL06122R70JNEA distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
RCL06122R70JNEA Thick Film Resistors - SMD 1/2watt 2.7ohms 5 0612 200ppm Learn More 80000 Vishay/Draloric 2012+ New parts and Stock on hand PXT Direct Electronics Co.,Ltd
RCL06122R70JNEA RES SMD 2.7 OHM 5 1/2W 0612 900100 Vishay Dale NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
RCL06122R70JNEA RES SMD 2.7 OHM 5 1/2W 0612 794900 Vishay Dale 1536+ new in stock Alphatek Technology Limited
RCL06122R70JNEA RES 2.7 OHM .5W 5 0612 WIDE 8711 Vishay 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor