Location : Home > R > RCL061234R8FKEA
RCL061234R8FKEA
Share on FacebookShare on Facebook
RCL061234R8FKEA distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
RCL061234R8FKEA Thick Film Resistors - SMD 1/2watt 34.8ohms 1 0612 100ppm Learn More 80000 Vishay/Draloric 2012+ New parts and Stock on hand PXT Direct Electronics Co.,Ltd
RCL061234R8FKEA RES SMD 34.8 OHM 1 1/2W 0612 587800 Vishay Dale NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
RCL061234R8FKEA RES SMD 34.8 OHM 1 1/2W 0612 482600 Vishay Dale 1536+ new in stock Alphatek Technology Limited
RCL061234R8FKEA Thick Film Resistors - SMD 1/2watt 34.8ohms 1 0612 100ppm Learn More 80000 Vishay/Draloric 2012+ New parts and Stock on hand TPC Global Service Co.Ltd.
RCL061234R8FKEA Thick Film Resistors - SMD 1/2watt 34.8ohms 1 0612 100ppm Learn More 80000 Vishay/Draloric 2012+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com