Location : Home > R > RCL061242R2FKEA
RCL061242R2FKEA
Share on FacebookShare on Facebook
RCL061242R2FKEA distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
RCL061242R2FKEA Thick Film Resistors - SMD 1/2watt 42.2ohms 1 0612 100ppm Learn More 80000 Vishay/Draloric 2012+ New parts and Stock on hand PXT Direct Electronics Co.,Ltd
RCL061242R2FKEA RES SMD 42.2 OHM 1 1/2W 0612 586800 Vishay Dale NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
RCL061242R2FKEA RES SMD 42.2 OHM 1 1/2W 0612 481600 Vishay Dale 1536+ new in stock Alphatek Technology Limited
RCL061242R2FKEA RES 42.2 OHM .5W 1 0612 WIDE 12553 Vishay 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor