Location : Home > R > RCL061256K2FKEA
RCL061256K2FKEA
Share on FacebookShare on Facebook
RCL061256K2FKEA distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
RCL061256K2FKEA Thick Film Resistors - SMD 1/2watt 56.2Kohms 1 0612 100ppm Learn More 80000 Vishay/Draloric 2012+ New parts and Stock on hand PXT Direct Electronics Co.,Ltd
RCL061256K2FKEA RES SMD 56.2K OHM 1 1/2W 0612 914900 Vishay Dale NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
RCL061256K2FKEA RES SMD 56.2K OHM 1 1/2W 0612 809700 Vishay Dale 1536+ new in stock Alphatek Technology Limited
RCL061256K2FKEA RES 56.2K OHM .5W 1 0612 WIDE 8711 Vishay 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor