Location : Home > R > REC3-2409SRW/H2/A/M/SMD/CTRL-R
REC3-2409SRW/H2/A/M/SMD/CTRL-R
Share on FacebookShare on Facebook
REC3-2409SRW/H2/A/M/SMD/CTRL-R distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
QPS-60-15 Power Supplies - External/Internal (Off-Board) AC DC Converters AC/DC CONVERTER 15V 60W
QPS-60-15 IC 58400 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
QPS-60-15 NEW 88930 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
CDB1610-8W-Z IC 39920 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
CDB1610-8W-Z NEW 78730 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
2960630 Relays Power Relays, Over 2 Amps General Purpose Relay SPDT (1 Form C) 24VDC Coil Through Hole
2960630 IC 58180 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
2960630 Phoenix Contact 27870 15+ RELAY GEN PURPOSE SPDT 16A 24V Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
2960630 Phoenix Contact 89010 1525+ RELAY GEN PURPOSE SPDT 16A 24V Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com