Location : Home > R > RFS1A680MCN1GS
RFS1A680MCN1GS
Share on FacebookShare on Facebook
RFS1A680MCN1GS distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
RFS1A680MCN1GS ROHS 205050 Original n 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
RFS1A680MCN1GS Aluminum Organic Polymer Capacitors 10V 68uF 105C Learn More 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock SIMEN Electronics Co.,Ltd
RFS1A680MCN1GS 2013+ 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
RFS1A680MCN1GS CAP ALUM 68UF 10V 20 SMD 34220 Nichicon 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor