Location : Home > R > RG1005PD-KIT-FILE
RG1005PD-KIT-FILE
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
9-146257-0-22 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 44 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
9-146257-0-22 7855 16+ 16+ XINXING(HK) ELECTRONICS CO.,LTD
9-146257-0-22 TE Connectivity AMP Connectors 157160 2016+ CONN HEADR BRKWAY .100 44POS STR Unitronix Electronics Limited