Location : Home > R > RG2012N-9531-W-T1
RG2012N-9531-W-T1
Share on FacebookShare on Facebook
RG2012N-9531-W-T1 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
RG2012N-9531-W-T1 Thin Film Resistors - SMD 1/10W 9.53Kohm 0.05 10ppm 800,000 Susumu 15+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
RG2012N-9531-W-T1 RES SMD 9.53K OHM 0.05 1/8W 592000 Susumu 1536+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
RG2012N-9531-W-T1 RES SMD 9.53K OHM 0.05 1/8W 697200 Susumu 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
RG2012N-9531-W-T1 RES 9.53K OHM 1/8W .05 0805SMD 5757 Susumu 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
RG2012N-9531-W-T1 Thin Film Resistors - SMD 1/10W 9.53Kohm 0.05 10ppm 800,000 Susumu 15+ New parts and Stock on hand PXT Direct Electronics Co.,Ltd