Location : Home > R > RG2012P-164-W-T1
RG2012P-164-W-T1
Share on FacebookShare on Facebook
RG2012P-164-W-T1 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
RG2012P-164-W-T1 RES 160K OHM 1/8W .05 0805 SMD 8,700 Susumu 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
RG2012P-164-W-T1 Thin Film Resistors - SMD 1/10W 160Kohm 0.05 25ppm 800,000 Susumu 15+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
RG2012P-164-W-T1 Thin Film Resistors - SMD 1/10W 160Kohm 0.05 25ppm 800,000 Susumu 15+ New parts and Stock on hand Power Agency Co.,Ltd
RG2012P-164-W-T1 Thin Film Resistors - SMD 1/10W 160Kohm 0.05 25ppm 800,000 Susumu 15+ New parts and Stock on hand Global Thunder Electronics Co.,Ltd