Location : Home > R > RL0510S-R47-F
RL0510S-R47-F
Share on FacebookShare on Facebook
RL0510S-R47-F distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
RL0510S-R47-F Current Sense Resistors - SMD 1/8W 0.47 ohm 1 80000 Susumu 2012+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
RL0510S-R47-F Originalnew 215810 RoHS 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
77083330 Resistors Resistor Networks, Arrays RES ARRAY 4 RES 33 OHM 8SIP
77083330 CTS Electronic Components 800,000 15+ Resistor Networks & Arrays 33ohms 8Pin 2 Isolated SIMEN Electronics Co.,Ltd