Location : Home > R > RL3264R-R120-F
RL3264R-R120-F
Share on FacebookShare on Facebook
RL3264R-R120-F distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
RL3264R-R120-F Current Sense Resistors - SMD 1W 0.12ohm 1 80000 Susumu 2012+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
RL3264R-R120-F Originalnew 215810 RoHS 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
RL3264R-R120-F RES SMD 0.12 OHM 1 1W 2512 802600 Susumu NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
RL3264R-R120-F RES SMD 0.12 OHM 1 1W 2512 697400 Susumu 1534+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.