Location : Home > R > RL3720T-R018-F
RL3720T-R018-F
Share on FacebookShare on Facebook
RL3720T-R018-F distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
RL3720T-R018-F Originalnew 215810 RoHS 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
RL3720T-R018-F Current Sense Resistors - SMD 0.5W 0.018ohm 1 80000 Susumu 2012+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
RL3720T-R018-F RES SMD 0.018 OHM 1 1/2W 0815 1454600 Susumu 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com