Location : Home > R > RL3720WS-1R0-G
RL3720WS-1R0-G
Share on FacebookShare on Facebook
RL3720WS-1R0-G distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
RL3720WS-1R0-G RES SMD 1 OHM 2 1W 0815 609500 Susumu NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
RL3720WS-1R0-G RES SMD 1 OHM 2 1W 0815 599500 Susumu 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
RL3720WS-1R0-G Current Sense Resistors - SMD 1W 1.0ohm 2 80000 Susumu 2012+ New parts and Stock on hand Global Thunder Electronics Co.,Ltd
RL3720WS-1R0-G Originalnew 215810 RoHS 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
RL3720WS-1R0-G Current Sense Resistors - SMD 1W 1.0ohm 2 80000 Susumu 2012+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com