Location : Home > R > RL3720WS-R47-F
RL3720WS-R47-F
Share on FacebookShare on Facebook
RL3720WS-R47-F distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
RL3720WS-R47-F RES SMD 0.47 OHM 1 1W 0815 500600 Susumu 1536+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
RL3720WS-R47-F Current Sense Resistors - SMD 1W 0.47ohm 1 80000 Susumu 2012+ New parts and Stock on hand Global Thunder Electronics Co.,Ltd
RL3720WS-R47-F standard package with RoHS 43160 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Limited.
RL3720WS-R47-F SMD 13920 CYNTEC 14-15+ INSTOCK Nego IC Co.Doris@negoic.com
RL3720WS-R47-F Current Sense Resistors - SMD 1W 0.47ohm 1 80000 Susumu 2012+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com