Location : Home > R > RL3720WT-R012-G
RL3720WT-R012-G
Share on FacebookShare on Facebook
RL3720WT-R012-G distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
RL3720WT-R012-G Current Sense Resistors - SMD 1W 0.012ohm 2 80000 Susumu 2012+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
RL3720WT-R012-G Originalnew 215810 RoHS 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
RL3720WT-R012-G RES SMD 0.012 OHM 2 1W 0815 1205400 Susumu 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
RL3720WT-R012-G RES .012 OHM 1W 2 WIDE 1508 10000 Susumu 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor