Location : Home > R > RL3720WT-R028-G
RL3720WT-R028-G
Share on FacebookShare on Facebook
RL3720WT-R028-G distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
RL3720WT-R028-G Originalnew 215810 RoHS 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
RL3720WT-R028-G Current Sense Resistors - SMD 1W 0.028ohm 2 80000 Susumu 2012+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
RL3720WT-R028-G RES SMD 0.028 OHM 2 1W 0815 1325500 Susumu 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
RL3720WT-R028-G RES .028 OHM 1W 2 WIDE 1508 6500 Susumu 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor