Location : Home > R > RL7520WS-R33-G
RL7520WS-R33-G
Share on FacebookShare on Facebook
RL7520WS-R33-G distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
RL7520WS-R33-G Current Sense Resistors - SMD 2W 0.33ohm 2 80000 Susumu 2012+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
RL7520WS-R33-G Originalnew 215810 RoHS 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
RL7520WS-R33-G Current Sense Resistors - SMD 2W 0.33ohm 2 80000 Susumu 2012+ New parts and Stock on hand Global Thunder Electronics Co.,Ltd
RL7520WS-R33-G RES SMD 0.33 OHM 2 2W 0830 1413100 Susumu 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited