Location : Home > R > RL7520WT-R006-F
RL7520WT-R006-F
Share on FacebookShare on Facebook
RL7520WT-R006-F distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
RL7520WT-R006-F Current Sense Resistors - SMD 2W 0.006ohm 1 80000 Susumu 2012+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
RL7520WT-R006-F RES .006 OHM 2W 1 WIDE 3008 12,000 Susumu 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
RL7520WT-R006-F RES SMD 0.006 OHM 1 2W 0830 1231000 Susumu 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com