Location : Home > R > RLR07C1213FPRSL
RLR07C1213FPRSL
Share on FacebookShare on Facebook
RLR07C1213FPRSL distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
RLR07C1213FPRSL n/a 68000 Vishay n/a n/a HongKong Wanghua Technology Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
RNR55H2213FSRSL Resistors Through Hole Resistors RES 221K OHM 1/8W 1% AXIAL
RNR55H2213FSRSL IC 58480 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
RNR55H2213FSRSL NEW 77890 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
RLR05C71R5FSRSL Resistors Through Hole Resistors RES 71.5 OHM 1% 1/8W AXIAL
RLR05C71R5FSRSL Vishay 68000 n/a n/a HongKong Wanghua Technology Limited
RLR05C71R5FSRSL IC 58240 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
RLR05C71R5FSRSL NEW 78690 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
H460R4FYA Resistors Through Hole Resistors RES 60.4 OHM 1/2W 1% AXIAL
H460R4FYA IC 59100 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
H460R4FYA NEW 77810 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
RNC55J7150BSR36 Resistors Through Hole Resistors RES 715 OHM 1/8W .1% AXIAL
RNC55J7150BSR36 IC 40760 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
RNC55J7150BSR36 NEW 97370 2016+ 2016+ Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
RS01012R10FS73 Resistors Through Hole Resistors RES 12.1 OHM 10W 1% WW AXIAL
RS01012R10FS73 NEW 88950 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
RS01012R10FS73 Vishay Dale 1224100 2015+ RES 12.1 OHM 10W 1 WW AXIAL Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
RS01012R10FS73 Vishay Dale 593900 1537+ RES 12.1 OHM 10W 1 WW AXIAL AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
RS01012R10FS73 Vishay Dale 699100 NEW RoHS RES 12.1 OHM 10W 1 WW AXIAL FindCores Electronics Inc.