Location : Home > R > RN55D2004FRE6
RN55D2004FRE6
Share on FacebookShare on Facebook
RN55D2004FRE6 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
RN55D2004FRE6 RoHS Compliant 39366 14+ Good,Always Ready FindCores Electronics Inc.
RN55D2004FRE6 standard package with RoHS 43120 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Limited.
RN55D2004FRE6 Metal Film Resistors - Through Hole 1/8watt 2Mohms 1 100ppm 800,000 Vishay/Dale 15+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
768163561G Resistors Resistor Networks, Arrays RES ARRAY 8 RES 560 OHM 16SOIC
768163561G CTS Resistor Products 883800 2015+ RES ARRAY 560 OHM 8 RES 16SOIC Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com