Location : Home > R > RNF12DTC210R
RNF12DTC210R
Share on FacebookShare on Facebook
RNF12DTC210R distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
RNF12DTC210R RES 210 OHM 1/2W .5 AXIAL 1432900 Stackpole Electronics Inc 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
RNF12DTC210R RES 210 OHM 1/2W .5 AXIAL 686000 Stackpole Electronics Inc 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
RS01A700R0FE70 Resistors Through Hole Resistors RES 700 OHM 1W 1% WW AXIAL
RS01A700R0FE70 IC 40730 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
RS01A700R0FE70 NEW 87610 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
RS01A700R0FE70 Vishay Dale 1412100 2015+ RES 700 OHM 1W 1 WW AXIAL Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com