Location : Home > R > RNF14FAD2R61
RNF14FAD2R61
Share on FacebookShare on Facebook
RNF14FAD2R61 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
RNF14FAD2R61 RES 2.61 OHM 1/4W 1 AXIAL 701100 Stackpole Electronics Inc NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
RNF14FAD2R61 RES 2.61 OHM 1/4W 1 AXIAL 1220100 Stackpole Electronics Inc 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
RNF14FAD2R61 RES 2.61 OHM 1/4W 1 AXIAL 903200 Stackpole Electronics Inc 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
RNF14FAD2R61 RES 2.61 OHM 1/4W 1 AXIAL 701100 Stackpole Electronics Inc 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
RS01A2K000FE70 Resistors Through Hole Resistors RES 2.0K OHM 1W 1% WW AXIAL
RS01A2K000FE70 IC 40430 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
RS01A2K000FE70 NEW 87990 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
RS01A2K000FE70 Vishay Dale 1338300 2015+ RES 2.0K OHM 1W 1 WW AXIAL Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com