Location : Home > R > RNF14FTC10K2
RNF14FTC10K2
Share on FacebookShare on Facebook
RNF14FTC10K2 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
RNF14FTC10K2 RES 10.2K OHM 1/4W 1 AXIAL 689500 Stackpole Electronics Inc NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
RNF14FTC10K2 RES 10.2K OHM 1/4W 1 AXIAL 1214500 Stackpole Electronics Inc 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
RNF14FTC10K2 RES 10.2K OHM 1/4W 1 AXIAL 794900 Stackpole Electronics Inc 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
RNF14FTC10K2 RES 10.2K OHM 1/4W 1 AXIAL 689500 Stackpole Electronics Inc 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
RS02B2R500FE70 Resistors Through Hole Resistors RES 2.5 OHM 3W 1% WW AXIAL
RS02B2R500FE70 IC 40740 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
RS02B2R500FE70 NEW 89190 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
RS02B2R500FE70 Vishay Dale 489800 1537+ RES 2.5 OHM 3W 1 WW AXIAL AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
RS02B2R500FE70 Vishay Dale 572400 2015+ RES 2.5 OHM 3W 1 WW AXIAL Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com