Location : Home > R > RNF14FTC4R75
RNF14FTC4R75
Share on FacebookShare on Facebook
RNF14FTC4R75 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
RNF14FTC4R75 RES 4.75 OHM 1/4W 1 AXIAL 612100 Stackpole Electronics Inc NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
CP0020120R0KE66 Resistors Through Hole Resistors RES 120 OHM 20W 10% AXIAL
CP0020120R0KE66 IC 37340 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
CP0020120R0KE66 NEW 98790 18+ Original package well RENXIM Electronics Co.,Ltd.
CP0020120R0KE66 NEW 98790 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
CW0057K000JS73 Resistors Through Hole Resistors RES 7K OHM 6.5W 5% AXIAL
CW0057K000JS73 IC 40040 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
CW0057K000JS73 NEW 98170 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
CW0057K000JS73 Vishay Dale 1333400 2015+ RES 7K OHM 5W 5 AXIAL Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
45J600 Resistors Through Hole Resistors RES 600 OHM 5W 5% AXIAL
45J600 Ohmite 1518900 2015+ RES 600 OHM 5W 5 AXIAL Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
45J600 Ohmite 894700 1537+ RES 600 OHM 5W 5 AXIAL AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
45J600 Ohmite 80000 2012+ Wirewound Resistors - Through Hole 5watt 600ohm 5 Axial Global Thunder Electronics Co.,Ltd
45J600 Ohmite 80000 2016+ Wirewound Resistors - Through Hole 5watt 600ohm 5 Axial enkaite Electronics Co., Ltd