Location : Home > R > RNF18CTC20R0
RNF18CTC20R0
Share on FacebookShare on Facebook
RNF18CTC20R0 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
RNF18CTC20R0 RES 20 OHM 1/8W .25 AXIAL 1223200 Stackpole Electronics Inc 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
RNF18CTC20R0 RES 20 OHM 1/8W .25 AXIAL 776300 Stackpole Electronics Inc 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
RS01A7R500FE70 Resistors Through Hole Resistors RES 7.5 OHM 1W 1% WW AXIAL
RS01A7R500FE70 IC 40680 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
RS01A7R500FE70 NEW 87450 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
RS01A7R500FE70 Vishay Dale 1411900 2015+ RES 7.5 OHM 1W 1 WW AXIAL Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com