Location : Home > R > RNF18FTC1K50
RNF18FTC1K50
Share on FacebookShare on Facebook
RNF18FTC1K50 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
RNF18FTC1K50 RES 1.5K OHM 1/8W 1 AXIAL 787100 Stackpole Electronics Inc NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
RNF18FTC1K50 RES 1.5K OHM 1/8W 1 AXIAL 1433100 Stackpole Electronics Inc 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
RNF18FTC1K50 RES 1.5K OHM 1/8W 1 AXIAL 894500 Stackpole Electronics Inc 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
RS0051K000FS73 Resistors Through Hole Resistors RES 1.0K OHM 5W 1% WW AXIAL
RS0051K000FS73 IC 40680 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
RS0051K000FS73 NEW 87870 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
RS0051K000FS73 Vishay Dale 574200 RES 1.0K OHM 5W 1 WW AXIAL Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
RS0051K000FS73 Vishay Dale 591600 1537+ RES 1.0K OHM 5W 1 WW AXIAL AlphaTek Electronics Co.,Ltd.