Location : Home > R > ROX1G47R
ROX1G47R
Share on FacebookShare on Facebook
ROX1G47R distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ROX1G47R ROHS 205050 Original n 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
ROX1G47R Metal Oxide Resistors 47 Ohms 1W 350V 800,000 TE Connectivity 15+ New parts and Stock on hand Global Thunder Electronics Co.,Ltd