Location : Home > R > ROX2SJ15R
ROX2SJ15R
Share on FacebookShare on Facebook
ROX2SJ15R distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ROX2SJ15R RES15.0OHM2W5AXIAL 8 TE 18+ stock World Link Parts components Dev.ltd-ORIGINAL ONLY
ROX2SJ15R Metal Oxide Resistors 15 Ohms 2W 350V 800,000 TE Connectivity 2015+ New & Original parts and in ou ENKAITE Technology Limited Violet888@foxmail.com
ROX2SJ15R Metal Oxide Resistors 15 Ohms 2W 350V 800,000 TE Connectivity 15+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com