Location : Home > R > RSMF2JB82K0
RSMF2JB82K0
Share on FacebookShare on Facebook
RSMF2JB82K0 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
RSMF2JB82K0 RES METAL OX 2W 82K OHM 5 AXL 802000 Stackpole Electronics Inc NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
RSMF2JB82K0 RES METAL OX 2W 82K OHM 5 AXL 1321000 Stackpole Electronics Inc 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
RSMF2JB82K0 RES METAL OX 2W 82K OHM 5 AXL 804100 Stackpole Electronics Inc 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
RS02B6K800FS70 Resistors Through Hole Resistors RES 6.8K OHM 3W 1% WW AXIAL