Location : Home > R > RT0603BRE07124KL
RT0603BRE07124KL
Share on FacebookShare on Facebook
RT0603BRE07124KL distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
RT0603BRE07124KL RES SMD 124K OHM 0.1 1/10W 0603 1356000 Yageo 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
RT0603BRE07124KL RES SMD 124K OHM 0.1 1/10W 0603 696000 Yageo 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
RT0603BRE07124KL Thin Film Resistors - SMD 1/10W 124K ohm .1 50ppm 800,000 Yageo 15+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com