Location : Home > R > RT0603FRE07143KL
RT0603FRE07143KL
Share on FacebookShare on Facebook
RT0603FRE07143KL distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
RT0603FRE07143KL RES SMD 143K OHM 1 1/10W 0603 787100 Yageo 1536+ new in stock Alphatek Technology Limited
RT0603FRE07143KL Thin Film Resistors - SMD 1/10W 143K ohm 1 50ppm 800,000 Yageo 15+ New parts and Stock on hand SIMEN Electronics Co.,Ltd