Location : Home > R > RT0603FRE0718K2L
RT0603FRE0718K2L
Share on FacebookShare on Facebook
RT0603FRE0718K2L distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
RT0603FRE0718K2L RES SMD 18.2K OHM 1 1/10W 0603 781900 Yageo 1536+ new in stock Alphatek Technology Limited
RT0603FRE0718K2L Thin Film Resistors - SMD 1/10W 18.2K ohm 1 50ppm 800,000 Yageo 15+ New parts and Stock on hand SIMEN Electronics Co.,Ltd
RT0603FRE0718K2L Thin Film Resistors - SMD 1/10W 18.2K ohm 1 50ppm 800,000 Yageo 15+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com