Location : Home > R > RT0603FRE071K13L
RT0603FRE071K13L
Share on FacebookShare on Facebook
RT0603FRE071K13L distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
RT0603FRE071K13L RES SMD 1.13K OHM 1 1/10W 0603 780200 Yageo 1536+ new in stock Alphatek Technology Limited
RT0603FRE071K13L Thin Film Resistors - SMD 1/10W 1.13K ohm 1 50ppm 800,000 Yageo 15+ New parts and Stock on hand SIMEN Electronics Co.,Ltd
RT0603FRE071K13L Thin Film Resistors - SMD 1/10W 1.13K ohm 1 50ppm 800,000 Yageo 15+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com