Location : Home > R > RT0603FRE07280KL
RT0603FRE07280KL
Share on FacebookShare on Facebook
RT0603FRE07280KL distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
RT0603FRE07280KL Thin Film Resistors - SMD 1/10W 280K ohm 1 50ppm 800,000 Yageo 15+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
RT0603FRE07280KL RES SMD 280K OHM 1 1/10W 0603 900800 Yageo 1536+ new in stock Alphatek Technology Limited
RT0603FRE07280KL Thin Film Resistors - SMD 1/10W 280K ohm 1 50ppm 800,000 Yageo 15+ New parts and Stock on hand SIMEN Electronics Co.,Ltd