Location : Home > R > RT0603FRE07287KL
RT0603FRE07287KL
Share on FacebookShare on Facebook
RT0603FRE07287KL distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
RT0603FRE07287KL ROHS 205050 Original n 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
RT0603FRE07287KL RES SMD 287K OHM 1 1/10W 0603 900600 Yageo 1536+ new in stock Alphatek Technology Limited
RT0603FRE07287KL Thin Film Resistors - SMD 1/10W 287K ohm 1 50ppm 800,000 Yageo 15+ New parts and Stock on hand SIMEN Electronics Co.,Ltd