Location : Home > R > RT0603FRE077K87L
RT0603FRE077K87L
Share on FacebookShare on Facebook
RT0603FRE077K87L distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
RT0603FRE077K87L RES SMD 7.87K OHM 1 1/10W 0603 877100 Yageo 1536+ new in stock Alphatek Technology Limited
RT0603FRE077K87L Thin Film Resistors - SMD 1/10W 7.87K ohm 1 50ppm 800,000 Yageo 15+ New parts and Stock on hand SIMEN Electronics Co.,Ltd
RT0603FRE077K87L RES SMD 7.87K OHM 1 1/10W 0603 872300 Yageo 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com