Location : Home > R > RT0603FRE0793K1L
RT0603FRE0793K1L
Share on FacebookShare on Facebook
RT0603FRE0793K1L distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
RT0603FRE0793K1L RES SMD 93.1K OHM 1 1/10W 0603 700200 Yageo 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
RT0603FRE0793K1L RES SMD 93.1K OHM 1 1/10W 0603 705000 Yageo 1536+ new in stock Alphatek Technology Limited
RT0603FRE0793K1L Thin Film Resistors - SMD 1/10W 93.1K ohm 1 50ppm 800,000 Yageo 15+ New parts and Stock on hand SIMEN Electronics Co.,Ltd
RT0603FRE0793K1L Thin Film Resistors - SMD 1/10W 93.1K ohm 1 50ppm 800,000 Yageo 15+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com