Location : Home > R > RT0603FRE0795R3L
RT0603FRE0795R3L
Share on FacebookShare on Facebook
RT0603FRE0795R3L distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
RT0603FRE0795R3L RES SMD 95.3 OHM 1 1/10W 0603 699800 Yageo 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
RT0603FRE0795R3L RES SMD 95.3 OHM 1 1/10W 0603 704600 Yageo 1536+ new in stock Alphatek Technology Limited
RT0603FRE0795R3L Thin Film Resistors - SMD 1/10W 95.3 ohm 1 50ppm 800,000 Yageo 15+ New parts and Stock on hand SIMEN Electronics Co.,Ltd