Location : Home > R > RT0805BRD07124RL
RT0805BRD07124RL
Share on FacebookShare on Facebook
RT0805BRD07124RL distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
RT0805BRD07124RL RES SMD 124 OHM 0.1 1/8W 0805 1236600 Yageo 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
RT0805BRD07124RL RES SMD 124 OHM 0.1 1/8W 0805 576600 Yageo 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
RT0805BRD07124RL 492100 12+ STOCK IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
RT0805BRD07124RL Thin Film Resistors - SMD 1/8W 124 ohm .1 25ppm 800,000 Yageo 15+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com