Location : Home > R > RT0805FRE0711K5L
RT0805FRE0711K5L
Share on FacebookShare on Facebook
RT0805FRE0711K5L distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
RT0805FRE0711K5L ROHS 205050 Original n 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
RT0805FRE0711K5L Thin Film Resistors - SMD 1/8W 11.5K ohm 1 50ppm 800,000 Yageo 15+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
RT0805FRE0711K5L RES SMD 11.5K OHM 1 1/8W 0805 806300 Yageo 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
RT0805FRE0711K5L 854679 13+ stock Starkey Technology (H.K) Co.,Ltd
RT0805FRE0711K5L RES SMD 11.5K OHM 1 1/8W 0805 1344300 Yageo 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com