Location : Home > R > RT0805FRE0712KL
RT0805FRE0712KL
Share on FacebookShare on Facebook
RT0805FRE0712KL distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
RT0805FRE0712KL 20000 Yageo 2016+ Instock IC Agent Electronics InsKevin@ic-agent.com
RT0805FRE0712KL 805 850000 Yageo 2016 Instock FEDERAL INDUSTRY InsTess@sunnlyic.com
RT0805FRE0712KL Thin Film Resistors - SMD 1/8W 12K ohm 1 50ppm 800,000 Yageo 15+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
RT0805FRE0712KL ROHS 205050 Original n 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
RT0805FRE0712KL 854679 13+ stock Starkey Technology (H.K) Co.,Ltd
RT0805FRE0712KL RES SMD 12K OHM 1 1/8W 0805 1342500 Yageo 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com