Location : Home > R > RT0805FRE0713RL
RT0805FRE0713RL
Share on FacebookShare on Facebook
RT0805FRE0713RL distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
RT0805FRE0713RL Thin Film Resistors - SMD 1/8W 13 ohm 1 50ppm 800,000 Yageo 15+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
RT0805FRE0713RL RES SMD 13 OHM 1 1/8W 0805 802900 Yageo 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
RT0805FRE0713RL RES SMD 13 OHM 1 1/8W 0805 1340900 Yageo 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
RT0805FRE0713RL RES SMD 13 OHM 1 1/8W 0805 692900 Yageo 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com