Location : Home > R > RT0805FRE07154KL
RT0805FRE07154KL
Share on FacebookShare on Facebook
RT0805FRE07154KL distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
RT0805FRE07154KL Thin Film Resistors - SMD 1/8W 154K ohm 1 50ppm 800,000 Yageo 15+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
RT0805FRE07154KL 0805-2 850000 Yageo 2016 Instock FEDERAL INDUSTRY InsTess@sunnlyic.com
RT0805FRE07154KL RES SMD 154K OHM 1 1/8W 0805 801400 Yageo 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
RT0805FRE07154KL 854679 13+ stock Starkey Technology (H.K) Co.,Ltd
RT0805FRE07154KL RES SMD 154K OHM 1 1/8W 0805 1339400 Yageo 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com