Location : Home > R > RT0805FRE071K78L
RT0805FRE071K78L
Share on FacebookShare on Facebook
RT0805FRE071K78L distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
RT0805FRE071K78L Thin Film Resistors - SMD 1/8W 1.78K ohm 1 50ppm 800,000 Yageo 15+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
RT0805FRE071K78L 0805-2 850000 Yageo 2016 Instock FEDERAL INDUSTRY InsTess@sunnlyic.com
RT0805FRE071K78L RES SMD 1.78K OHM 1 1/8W 0805 793600 Yageo 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
RT0805FRE071K78L 854679 13+ stock Starkey Technology (H.K) Co.,Ltd
RT0805FRE071K78L RES SMD 1.78K OHM 1 1/8W 0805 1331600 Yageo 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com