Location : Home > R > RT0805FRE0724K9L
RT0805FRE0724K9L
Share on FacebookShare on Facebook
RT0805FRE0724K9L distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
RT0805FRE0724K9L ROHS 205050 Original n 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
RT0805FRE0724K9L Thin Film Resistors - SMD 1/8W 24.9K ohm 1 50ppm 800,000 Yageo 15+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
RT0805FRE0724K9L RES SMD 24.9K OHM 1 1/8W 0805 788600 Yageo 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
RT0805FRE0724K9L RES SMD 24.9K OHM 1 1/8W 0805 1326600 Yageo 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
RT0805FRE0724K9L RES SMD 24.9K OHM 1 1/8W 0805 678600 Yageo 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com